Betoonitööd, mille kvaliteedis võid alati kindel olla.

Betoonitööd on modernse ehituse nurgakivi, mängides keskset rolli hoone tugevuse, vastupidavuse ja esteetika tagamisel. Professionaalselt teostatud betoonitööd ei ole ainult investeering teie vara väärtusesse, vaid ka kindlustunne ja usaldus, et teie ehitis seisab kindlalt vastu aja katsumustele.

Betoonitööde puhul on kvaliteet, täpsus ja kliendiga suhtlemine võtmetähtsusega. Valides meid oma betoonitööde partneriks, võite olla kindlad, et teie projekt on usaldusväärsetes kätes. Meie kogenud meeskond tagab, et iga tööetapp teostatakse kõrgeimate standardite kohaselt, andes teile kindlustunde, et teie investeering on pikaajaliselt kaitstud.

Meie eesmärk pole mitte ainult vastata teie ootustele, vaid neid ületada – pakkudes nii parimat võimalikku tulemust. Betoonitööd on meie kirg ja oleme pühendunud iga projekti õnnestumisele, kasutades oma teadmisi ja oskusi, et luua tugevad, ilusad ja kestvad lahendused.

Milliseid betoonitöid me teeme?

Raketistööd ja armeerimistööd

Raketisetööd ja armeerimistööd on betoonitööde alustalad, määrates ära valatava betooni kuju ja tugevuse. Kvaliteetne raketis tagab, et betoon valgub täpselt ettenähtud kujule, samas kui korralikult paigaldatud armeering kindlustab struktuuri vastupidavuse ja pikaealisuse.

Betoneerimistööd

Betoneerimistööd – sealhulgas betooni valamine ja betoonpõrandad – nõuavad täpsust ja oskusteavet. Professionaalne meeskond suudab tagada ühtlase ja kvaliteetse pinna, olgu see siis sileda viimistlusega eluruumide põrand või tööstuslikult kasutatav pind, mis peab taluma suuri koormusi.

Vundamendid ja plaatvundamendid

Vundamendid ja plaatvundamendid on iga hoone alustala, tagades struktuurilise terviklikkuse ja stabiilsuse. Kvaliteetsed betoonitööd selles etapis on hädavajalikud, et vältida tulevikus probleeme niiskuse või vajumisega.

Betoontrepi ehitus ja valamine

Betoonist treppide ehitus ja valamine nõuavad erilist tähelepanu detailidele, et tagada nii funktsionaalsus kui ka visuaalne atraktiivsus. Professionaalselt teostatud betoontrepid lisavad igale hoonele väärtust ja kestvust.

Betoonplaadid ja sillused

Betoonplaadid ja sillused on olulised struktuursed elemendid, mis toetavad hoonete kandevõimet ja jaotavad koormusi. Nende täpne valmistamine ja paigaldamine tagab hoone pikaaegse terviklikkuse.

Kaldpinnad, tugimüürid ja vahelaed

Kaldpinnad, tugimüürid ja vahelaed on keerukamad betoonitööd, mis nõuavad eriteadmisi geotehnikast ja koormuste analüüsimisest. Tugimüürid hoiavad ära pinnase erosiooni ja toetavad maastikku, samal ajal kui kaldpinnad ja vahelaed pakuvad struktuurilist tuge ja ruumilahendusi.

Usalda oma Betoonitööd tõelistele meistritele

Nii võid olla kindel, et kõik valmib kokkulepitud tähtajaks ning vastab kõigile nõutud standarditele ja heale ehitustavale. 

20+ aastat kindlat kogemust betoonitöödel.

Üle 500 000 m2 valatud betooni.

Mis muudab meid eriliseks?

Alati kvaliteetne tulemus

Teeme oma tööd kvaliteetselt ja hingega – nii tagame valminud lahenduse pika eluea.

Austame kokkulepitut

Peame kinni oma sõnast ning tähtaegadest, sest ainult nii saab luua ja hoida häid kliendisuhteid.

Kiire ja paindlik reageerimine

Oskame oma aega efektiivselt kasutada ja oleme valmis alati kiirelt ning paindlikult reageerima.