Betoonpõrandad, mille kindlust tunned igal sammul.

Betoonpõrand on tugeva ja kestva ehitise alustala, pakkudes vastupidavust ja funktsionaalsust. Meie meeskonda on koolitatud järgima rangeid kvaliteedistandardeid, tagamaks, et iga projekt viiakse lõpule õigeaegselt ja kliendi ootusi ületades.

Me mõistame, et iga detail loeb. Alates betoonisegust kuni põranda viimistluseni. Seepärast pühendume igas etapis täiuslikkusele, et teie betoonpõrand kestaks aastakümneid.

Usaldades oma betoonpõrandate valamise meile, valite meeskonna, kes on selles valdkonnas tõelised tipptegijad. Meie aastatepikkune kogemus ja pidev pühendumine uudsete tehnoloogiate otsimisele tähendab, et saate parima võimaliku lahenduse.

Me oleme siin, et muuta teie visioon reaalsuseks, pakkudes kindlustunnet ja rahulolu teadmisega, et teie betoonpõrandad on ehitatud kestma.

Betoonpõrandad Taagepera
Betoonpõrandad

Betoonpõranda ettevalmistus

Meie pühendumus kvaliteedile algab juba betoonpõranda ettevalmistusest. Tegemist on kriitiline etapiga, kus iga detaili täpne planeerimine ja ettevalmistamine tagab aluspinna ühtluse ja valmisoleku betoonpõranda valamiseks. 

Betoonpõrandad valamine

Betoonpõranda valamine

Betoonpõranda valamine on protsess, kus meie oskusteadmised ja täpsus mängivad võtmerolli. Me kasutame kaasaegseid meetodeid ja kõrgeima kvaliteediga materjale, et tagada iga põranda vastupidavus ja pikaealisus.

Usalda oma Betoonpõrandad tõelistele meistritele

Nii võid olla kindel, et kõik valmib kokkulepitud tähtajaks ning vastab kõigile nõutud standarditele ja heale ehitustavale. 

20+ aastat kindlat kogemust betoonitöödel.

Üle 500 000 m2 valatud betooni.

Mis muudab meid eriliseks?

Alati kvaliteetne tulemus

Teeme oma tööd kvaliteetselt ja hingega – nii tagame valminud lahenduse pika eluea.

Austame kokkulepitut

Peame kinni oma sõnast ning tähtaegadest, sest ainult nii saab luua ja hoida häid kliendisuhteid.

Kiire ja paindlik reageerimine

Oskame oma aega efektiivselt kasutada ja oleme valmis alati kiirelt ning paindlikult reageerima.